Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy przy tuningu swojego samochodu warto wymienić także felgi

Tuning samochodów cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza że w niejednym przypadku zrobić to można przy niedużych kosztach. Rzecz jasna jeśli ktoś chciałby mocno usprawnić silnik i układ zawieszenia to musi się liczyć z dużymi wydatkami, ale w przypadku tuningu optycznego nie będzie aż tak drogo. Z tego też powodu posiadacze samochodów, którzy by chcieli się wyróżnić, chętnie sięgają po różne możliwości, a jedna z najbardziej popularnych to tuning felg.

Obręcze montowane przez fabrykę niekiedy może nawet są i całkiem ładne, lecz ich projektanci nie mają raczej możliwości na zbytnie szaleństwo. Zupełnie inaczej jest, jeżeli ktoś się będzie decydował na felgi JR Wheels. Ten polski producent jest bardzo znany w świecie tunerów, co jest zresztą zupełnie zrozumiałe jeżeli się przejrzy jego propozycję. Ilość wzorów jest ogromna, co daje z jednej strony mnóstwo różnych możliwości klientom, lecz jednocześnie powoduje, że czasami ciężko podjąć ostateczną decyzję.

Felgi concaver wyróżniać się powinny swoim wyglądem, lecz przy tym pasować powinny do pojazdu właściciela. Niestandardowe wzory i kolory czy większa średnica i szerokość – to właśnie na te rzeczy w pierwszej kolejności się patrzy podczas wyboru. Ale w wielu przypadkach ważna jest też moda i ewentualne trendy. Niektóre z modeli samochodów tuningowane są od wielu lat, i w ich przypadku po prostu pewnych rozwiązań nie wypada założyć, bo nie będzie to odebrane dobrze w środowisku tunerów. Wybierając superlekkie felgi SL02 pamiętać też należy o dwóch istotnych rzeczach.

Jeżeli nawet w katalogu takie felgi świetnie będą wyglądały, to po założeniu do konkretnego auta już nie zawsze. Drobne szczegóły są tutaj ogromnie ważne, dlatego taki zakup trzeba naprawdę dobrze przemyśleć, a najlepiej porozmawiać z jakimś specjalistą. Ważne jest też to, aby podczas tuningu nie zagalopować się za bardzo, szczególnie w kwestii szerokości. Przepisy naszego prawa nie pozwalają bowiem, aby obręcze wystawały poza nadkola pojazdu, bo wówczas mogą się pojawić problemy z policją.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY