Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kampery najwyższej klasy wynajmowane w CarGO!

Wyposażenie przyczep kempingowych CarGO! w chwili wynajmu obejmuje rzeczy standardowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny a także w dogodnych okolicznościach podróżować. Naturalnie, zamawiający mogą w dodatku decydować się na wyposażenie uzupełniające, zależnie od tego, czego oczekują. Każdy samochody kempingowe jest maksymalnie przyszykowany, czyli po przeglądzie i schludny.

W wyposażaniu podstawowym znajdują się: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemu sanitarnego, uzupełniona butla gazowa, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, a także klimatyzacja. Wyposażenie uzupełniające stanowić z kolei mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy śniegowe, dodatkowa lodówka kompresorowa, pakiet dodatkowej chemii, opony na zimę, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna, czy kamera GoPro z dodatkami.

Niezależnie w takim razie od pory roku i warunków drogowych można odbywać podróż w pełni luksusowo, stricte w ten sposób, jak to sobie ktoś zaplanował. I pomimo że sporo osób odbywanie podróży kamperem kojarzy z wakacjami, to w porze zimowej również wiele osób odbywa podróże tego typu. Kamper pozwoli albowiem na niemałą swobodę. Każdy użytkownik zaś ma inne wymagania odnośnie do podróżowania. Zasady wypożyczenia są zawsze w takim razie ustalone indywidualnie.

Sporą popularnością chwali się wypożyczenie przeczep kempingowych producenta HOBBY oraz z całej Grupy Pilote, a wypożyczający mogą decydować się zarówno na modele nowe, ale też eksploatowane. Wypożyczenie przyczep używanych pozwala na korzystanie z propozycji CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwolić na kupno nowego kampera. Dla wypożyczających udostępniony jest serwis, a team pomoże zainteresowanym dopasować nie tylko wyposażenie dodatkowe, ale też części zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY