Study Laser Club - Wrocław

Spotkanie
Termin: 28 luty 2018

Miejsce: Wrocław

Kolejne spotkanie Study Laser Club w 2018 roku odbędzie się 28 lutego we Wrocławiu. 

Spotkanie poprowadzi dr n. med. Jacek Matys

Moderator spotkania dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak.

Główny partner Study Laser Club - MipPharma.

Koszt uczestnictwa: 50 zł.

Zapraszamy do kontaktu z  biurem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) celem rejestracji na poszczególne spotkania Study Laser Club. 

Dr n.med. Jacek Matys:

W ostatnich latach wykorzystanie laserów o wysokich mocach (diodowych, erbowo-jagowych) w zabiegach stomatologicznych stało się coraz bardziej dostępne i popularne. Wykorzystanie leserów, ze względu na ich selektwny charakter ablcji tkanek miękkich(dziąslo) i twardych (zęby, kości) wymaga zmiany protokołu leczenia i określenia parametrów pracy zapewniających odpowiednie bezpieczeństwo i przewidywalność gojenia pola zabiegowego. Szczególna charakterystyka pracy urządzeń laserowych w połączeniu z wykorzystaniem koncepcji  stomatologii minimalnie inwazyjna (MID – Minimal Invasive Dentistry) umożliwia wykonanie wielu zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii, implantologii, periodontologii, protetyki i ortodoncji z oszczędzeniem tkanek zdrowych, co zapewnia szybkie i przewidywalne gojenie preparowanych tkanek. Podczas spotkania w ramach Laser Study Club zostaną pokazane przypadki wykorzystania laserów zabiegach stomatologicznych oraz szczegółowy opis procedur leczenia zachowawczego i endodontycznego za pomocą lasera Er:YAG i diodowego.

 

 

Telefon
604744604
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • 28 luty 2018
 

Wspierane przez iCagenda